Najczęśćiej Zadawane Pytania

1. Dlaczego warto wybrać szablon strony?

Głównym powodem jest cena – za około 50 dolarów, bez pomocy grafika lub agencji, można stać się posiadaczem świetnego projektu strony. Kolejnym argumentem jest czas – stworzenie projektu o podobnie wysokiej jakości zajęłoby dobremu grafikowi od 5 dni do kilku tygodni.

2. Co dostanę wraz z szablonem?

Po dokonaniu bezpiecznego zakupu otrzymasz e-mail zawierający jeden lub więcej linków, po kliknięciu których będzie możliwe ściągnięcie jednego lub kilku spakowanych plików zip.

Jeśli kupiłeś szablon HTML, plik(i) zip będzie zawierał: plik(i) Photoshop (PSD), plik(i) HTML oraz czcionki i bibliotekę clip-art’ów.

W przypadku pozostałych szablonów - WordPress, PrestaShop, Magento i OpenCart – plik(i) zip będzie zawierał wszystko, czego potrzeba, aby móc zacząć używać CMS-a, dla którego został stworzony szablon.

Do otwarcia archiwum .zip możesz skorzystać z następujących programów: www.WinZip.com - Do otwarcia archiwum .zip możesz skorzystać z następujących programów; www.StuffIt.com - zalecany dla użytkowników Mac (OS X)..

3. Z jakich formatów korzysta mój szablon?

Nasze szablony HTML dostępne są w formatach Photoshop i HTML. Szablony WordPress, Prestashop, Magento i OpenCart dostępne są w formatach zaprogramowanych indywidualnie pod każdy CMS. Szablony HTML współpracują z Adobe GoLive, Macromedia Dreamweaver i Microsoft Frontpage.

4. Czy są ograniczenia w użytkowaniu szablonu?

Oto, co można zrobić:

  • Stworzyć stronę, używając szablonu w dowolnie wybrany sposób.

Oto, czego robić nie wolno:

  • Rozpowszechniać lub odsprzedawać szablony (tak jak my to robimy).
  • Rościć sobie prawa wyłączne lub prawa własności intelektualnej do którychkolwiek naszych, zmodyfikowanych bądź nie, produktów. Wszystkie produkty są własnością firmy, która je dostarczyła oraz jednostek z nią związanych.
  • Używać szablonu do więcej niż jednego projektu (do każdego kolejnego projektu należy ponownie kupić ten sam szablon)

5. Czym różni się zwykły zakup od zakupu na wyłączność?

Zakup na wyłączność:

Inni użytkownicy mogą również kupić ten sam szablon i wykorzystać go w swoim projekcie strony.

Unique:

Taki zakup oznacza, że będziesz ostatnią osobą, która kupiła wybrany szablon. Po zakupie znika on na zawsze z katalogu i nigdy już nie będzie wystawiony na sprzedaż. W ten sposób staniesz się ostatnim posiadaczem tego szablonu.

6. Po co dokonywać zakupu na wyłączność, skoro wcześniej ktoś już mógł kupić ten szablon?

Prawdopodobieństwo natrafienia na taki sam szablon gdzie indziej jest niezwykle niskie. W Internecie są już miliardy stron, a codziennie pojawiają się miliony nowych.

7. Czy są jeszcze jakieś opłaty?

Nie. Opłata za szablon jest jednorazowa i nie pociąga za sobą żadnych stałych bądź jednorazowych opłat dodatkowych. Szablon może być wykorzystywany wielokrotnie do jednej strony.

8. Czy są możliwe preferencyjne zakupy w ramach abonamentu lub członkostwa?

W tej chwili nie oferujemy takiej możliwości.

9. Czy mogę rozliczyć się za pomocą czeku firmowego?

Tak, jest to możliwe w czasie dokonywania zakupu, za pośrednictwem MoneyBookers.

10. Czy są możliwe zwroty kosztów?

Ponieważ nasze produkty są dobrami niematerialnymi, nie zwracamy poniesionych z ich tytułu kosztów. Klient zobowiązany jest mieć to na uwadze przy zakupie jakiegokolwiek z naszych produktów. Prosimy o uważne przeczytanie na naszej stronie sekcji zawierającej taką informację. Jedyny wyjątek mogą stanowić pojedyncze sytuacje, w których obie strony zgodzą się co do tego, że szablon jest niezgodny z opisem. Nieprzekraczalny termin wnioskowania o zwrot kosztów wynosi jeden tydzień od dnia zakupu.

11. Co z moim szablonem? Złożyłem zamówienie, ale nie otrzymałem informacji o możliwości pobrania plików.

W takiej sytuacji prosimy skontaktować się z naszym Działem Płatności za pomocą czatu pomocy technicznej.

12. Otrzymałem 2 e-maile. Czy opłata została naliczona dwukrotnie?

Sprawdź w potwierdzeniach, czy numery identyfikacyjne zamówień się różnią. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Płatności.

13. Czy można reaktywować link z plikami do pobrania?

Tak. Wystarczy skontaktować się z pracownikami naszego Działu Płatności, którzy ponownie wyślą link aktywacyjny.

14. Chciałbym kupić wybrany szablon, ale nie widzę go już na stronie.

Najprawdopodobniej szablon ten został kupiony na wyłączność i nie jest już dostępny. Spróbuj w tej sytuacji znaleźć inny, podobny.

15. Jakie programy są zalecane do tworzenia HTML?

Za najlepszy program uważamy Macromedia Dreamweaver, choć niektóre darmowe programy Microsoftu (np. Visual Studio Code) też wyglądają obiecująco. Notepad++ czy Sublime Text również nie są złe.

16. Gdzie najlepiej sięgać po dodatkowe zdjęcia i grafikę?

Najlepiej zapoznać się ze zdjęciami oferowanymi na www.gettyimages.com. Są one dość drogie, ale warte swojej ceny.

17. Czy mogę korzystać z waszych szablonów, robiąc strony dla moich klientów?

Tak, to jest dozwolone. Należy jednak pamiętać, że szablon kupiony w ramach zwykłej lub wyłącznej licencji może zostać użyty tylko w jednym projekcie strony (z jedną domeną).

Bezpłatne wsparcie 24/7

Zdjęcia w pakiecie

Satysfakcja gwarantowana

KONTAKT (22) 208 6321