Theme Moda #58948}

Szablon Moda #58948

707 zł • 230 sprzedaży

Templat Magento 2.0.x

 

Zawiera: Admin Panel; Responsive; Search Engine Friendly

 

Ostatnia aktualizacja: 2017-03-14 09:56:54

Compatibility Magento 2.0.x
Magento Extensions Ajax Search,  MegaMenu,  Film Slider,  Ajax Wishlist,  Ajax Compare,  Ajax Catalog,  Newsletter popup
Currencies USD,  GBP,  EUR
Ostatnia Aktualizacja 2017-03-14 09:56:54
Additional Features Sliced PSD,  Categories Accordion,  Commenting System,  Crossbrowser Compatibility,  Custom Page Templates,  Drop Down Cart,  Dropdown Menu,  Favicon,  Google Web Fonts,  Live Search,  Sample content,  Social Options,  Tooltips
Features Admin Panel,  Responsive,  Search Engine Friendly
Industries Fashion Templates,  Fashion Store Templates,  Fashion & Beauty
Kategoria Moda

Czy wiesz, że większość witryn tematycznych nie zamieszcza odpowiednich zdjęć ani ilustracji stockowych, takich które sprawiają, że dany temat wygląda naprawdę dobrze?

Jeśli brzmi to zaskakująco, to dlatego, że w sprawie wyborów jesteś pozostawiony samemu sobie, indywidualnie musisz wyszukiwać odpowiednia zdjęcia i jeszcze za to płacić.


Na SzablonyPremium pod absolutnie każdym naszym tematem poukładane są dopasowane zdjęcia stockowe i obrazki, do których można u nas uzyskać licencję do korzystania na zawsze.


Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem obsługi klienta przez 24 godziny na dobę, codziennie i o każdej porze roku, zawsze na nasz koszt.

Bezpłatne wsparcie 24/7

Zdjęcia w pakiecie

Satysfakcja gwarantowana

KONTAKT (22) 208 6321