Theme Moda #62000}

Szablon Moda #62000

707 zł • 178 sprzedaży

Templat Magento 2.1.x

 

Zawiera: Admin Panel; Responsive; Retina Ready; Search Engine Friendly; Theme Color Switcher

 

Ostatnia aktualizacja: 2017-03-27 17:40:22

Compatibility Magento 2.1.x
Magento Extensions Ajax Search,  MegaMenu,  Film Slider,  Ajax Wishlist,  Ajax Compare,  Ajax Catalog,  Layout Switcher,  Parallax and Video Background,  Google Map,  Catalog Images Grid,  Blog,  Featured Products,  Theme Options
Currencies USD,  GBP,  EUR
Ostatnia Aktualizacja 2017-03-27 17:40:22
Additional Features Advanced Theme Options,  Ajax Products Filter,  Sliced PSD,  Back To Top Button,  Commenting System,  Crossbrowser Compatibility,  Dropdown Menu,  Favicon,  Google map,  Google Web Fonts,  Live Search,  Sample content,  Tabs,  MegaMenu
Features Admin Panel,  Responsive,  Retina Ready,  Search Engine Friendly,  Theme Color Switcher
Industries Lingerie Templates,  Fashion Templates,  Fashion & Beauty,  Women's Fashion
Kategoria Moda

Czy wiesz, że większość witryn tematycznych nie zamieszcza odpowiednich zdjęć ani ilustracji stockowych, takich które sprawiają, że dany temat wygląda naprawdę dobrze?

Jeśli brzmi to zaskakująco, to dlatego, że w sprawie wyborów jesteś pozostawiony samemu sobie, indywidualnie musisz wyszukiwać odpowiednia zdjęcia i jeszcze za to płacić.


Na SzablonyPremium pod absolutnie każdym naszym tematem poukładane są dopasowane zdjęcia stockowe i obrazki, do których można u nas uzyskać licencję do korzystania na zawsze.


Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem obsługi klienta przez 24 godziny na dobę, codziennie i o każdej porze roku, zawsze na nasz koszt.

Bezpłatne wsparcie 24/7

Zdjęcia w pakiecie

Satysfakcja gwarantowana

KONTAKT (22) 208 6321