O Nas

Dlaczego SzablonyPremium?

Znalezienie dobrego szablonu dla Twojej strony internetowej może być swego rodzaju koszmarem. Czy to niepewność tego, co się kupuje, czy też obawy o to, kto będzie Ci pomagał w razie pytań czy zmiany zdania, końcowy rezultat jest taki sam: wiele niezadowolenia. A to nie bierze pod uwagę jak trudno jest znaleźć szablon, który będzie przede wszystkim dobrze wyglądał!

Założyliśmy SzablonyPremium w 2015 roku po tym, gdy nasz założyciel, Thomas Buck, znudził się ciągłym doświadczaniem podobnych zmagań z czymś, co powinno być całkiem prostą procedurą.

SzablonyPremium mają trzy podstawowe założenia::

  • Prostota szukania szablonów
  • Oferowanie świetnego wsparcia, również przy pomocy rozmowy na żywo
  • Świetne szablony w świetnych cenach

Mając ponad 8,600 szablonów w naszej kolekcji jesteśmy pewni, że znajdziesz ten szablon Boostrap, którego właśnie szukasz...

Kto stoi za stroną SzablonyPremium?

Thomas Buck profile image

Thomas Buck, CEO.

Tom uczestniczył w świecie online od pionierskich czasów internetu późnych lat 90. Doświadczenie Toma stało się nieocenione dla osiągnięcia sukcesu strony i zadowolenia naszych klientów.

Kiedy nie przedziera się przez nowe wydania kodu i nie dopilnowuje, by wszyscy wokół czuli się dobrze, Tom lubi torturować swoja rodzinę i sąsiadów swoimi umiejętnościami gry na pianinie.

Jako oddany ojciec dwójki dzieci, Tom zawsze znajdzie czas dla swojej rodziny, a obecnie próbuje nauczyć swoje pociechy, by nie decydowały o każdej wolnej chwili swojego ojca.

Bezpłatne wsparcie 24/7

Zdjęcia w pakiecie

Satysfakcja gwarantowana

KONTAKT (22) 208 6321