Theme Usługi Medyczne #55729}

Szablon Usługi Medyczne #55729

352 zł • 136 sprzedaży

Templat OpenCart 2.0.0.0

 

Zawiera: Admin Panel; Bootstrap; On-line chat; Responsive

 

Ostatnia aktualizacja: 2017-03-21 13:43:30

Compatibility OpenCart 2.0.0.0
OpenCart Modules Account,  Banner,  Bestsellers,  Camera Slideshow,  Carousel,  Category,  Featured,  Latest,  Manufacturer,  Slideshow,  Specials,  Store
Currencies USD,  GBP,  EUR
Ostatnia Aktualizacja 2017-03-21 13:43:30
Additional Features Sliced PSD,  Back To Top Button,  Commenting System,  Crossbrowser Compatibility,  Custom Page Templates,  Drop Down Cart,  Dropdown Menu,  Favicon,  Google Web Fonts,  Live Search,  Product Quick View,  Social Options,  Tooltips,  Newsletter popup
Features Admin Panel,  Bootstrap,  On-line chat,  Responsive
Industries Drug Store Templates,  Medical Templates,  Business & Services,  Fashion & Beauty
Kategoria Usługi Medyczne

Czy wiesz, że większość witryn tematycznych nie zamieszcza odpowiednich zdjęć ani ilustracji stockowych, takich które sprawiają, że dany temat wygląda naprawdę dobrze?

Jeśli brzmi to zaskakująco, to dlatego, że w sprawie wyborów jesteś pozostawiony samemu sobie, indywidualnie musisz wyszukiwać odpowiednia zdjęcia i jeszcze za to płacić.


Na SzablonyPremium pod absolutnie każdym naszym tematem poukładane są dopasowane zdjęcia stockowe i obrazki, do których można u nas uzyskać licencję do korzystania na zawsze.


Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem obsługi klienta przez 24 godziny na dobę, codziennie i o każdej porze roku, zawsze na nasz koszt.

Bezpłatne wsparcie 24/7

Zdjęcia w pakiecie

Satysfakcja gwarantowana

KONTAKT (22) 208 6321